DT Swiss EXC 1200 Spline DB 35 27.5" hátsó kerék, 12x148 mm, CL, SRAM XD
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
DT Swiss EXC 1200 Spline DB 35 27,5"-os hátsó kerék
Az enduro kerekek tökéletes modellje – ahol a szén találkozik a kerámiával, ahol a mozgékonyság és a stabilitás párosul.|
Ütésállóságra optimalizált szénszerkezet
|
|
Megerősített láb és ideális gyanta és szénszál arány
|
|
A felni erőssége lehetővé teszi a rendkívül könnyű Aerocomp és Aerolite küllők használatát, és optimális merevséget biztosít a keréknek
|
|
180 STRAIGHTPULL agy sima SINC KERÁMIA csapágyakkal és a legújabb RATCHET EXP freehub rendszerrel
|
| Anyag | karbon |
| Elhelyezkedés | Hátsó |
| Fékekhez | Tárcsafék |
| Felni szélessége | belső: 35mm/külső: 41mm |
| Felni magassága | 25 mm |
| Fűzés | Kétkeresztes (1:1)/DT aerolite® Straightpull |
| Tengely | 12 x 148 mm |
| Kerékagy | DT 180 |
| Tárcsa rögzítése | Centerlock |
| Súly | 875 g |
| Teherbírás | 130 kg |
| Kazettatest | Sram XD |
| Termék azonosító | 250293 |
Változat DT Swiss EXC 1200 Spline DB 35 27.5" zadné koleso, 12x148 mm, CL, SRAM XD
Szia!
Átalakítható a tengely méret 12 x 142 mm-re és Shimano HG rendszerre?
Köszönettel,
Zoltán
Változat DT Swiss EXC 1200 Spline DB 35 27.5" zadné koleso, 12x148 mm, CL, SRAM XD
Szia ,
ezzel az átalakítóval lehetséges XD 142 mm-es tengelyre https://www.mtbiker.hu/shop/kerekek-es-felnik/kiegeszitok/diok-es-egyebek/dt-swiss-kit-x12-142x12mm-sram-xd-vegek-350-240s-agyhoz-p102334.html?preview=&fl=sk
sajnos Shimano átalakítónk aktuálisan nincs
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések